Dwór-Lwowski.pl

Dom, Ogród, Budownictwo, Wnętrze

Wysuwany stelaż na buty

Wysuwany stelaż na buty

Czy wysuwany stelaż na obuwie przyda się w domu? W wielu domach buty stoją na korytarzu zajmując przestrzeń. Miejsce, które jest zajęte przez obuwie można zagospodarować w zupełnie inny sposób.

Regał na buty

Wiele osób decyduję się na postawienie regału na buty, który na pewno pozwoli na zachowanie większej przestrzeni ale w dalszym ciągu będzie ona ograniczona. Przy zastosowaniu stelażu wysuwanego możemy zachować całą przestrzeń na korytarzu/przedpokoju. Stelaż będzie niewidoczny, schowany w naszej szafie. W miejscu które uda nam się uzyskać stosując szufladę na buty możemy postawić dowolny wystrój pomieszczenia czy to lampę czy duży kwiat. Nikt nie lubi miejsc ciasnych, w których czuje się przytłoczony. W obecnych czasach modny jest minimalistyczny wystrój z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Zdaniem wielu projektantów wnętrz stelaże są idealne do zapewnienia tego efektu.

Wybierz stelaż

Spośród asortymentu, który jest do zaoferowania każdy znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Jeśli nie posiadasz dużej kolekcji butów dostępne są stelaże z kilkoma miejscami. Jeśli jesteś kolekcjonerem butów znajdziesz również produkty z dużą ilością miejsca. Buty można również można trzymać luzem w szafce ale wtedy narażamy je uszkodzenie. Szuflady eliminują ten problem ponieważ każdy but jest ułożony swobodnie i nie wywiera żadnego nacisku na drugi. Dzięki tej zalecie nasze obuwie zawsze będzie wyglądało dobrze. Podsumowując zdecydowanie się na zakup stelażu da nam wiele możliwości na udekorowanie wnętrza zgodnie z naszą wizją. Pozwoli również na powiększenie swojej obuwniczej garderoby bez obawy że nie pomieścimy nowych butów.

designudomowiony.pl