Dwór-Lwowski.pl

Dom, Ogród, Budownictwo, Wnętrze

Kruszywa ogrodowe

Kruszywa ogrodowe

Kamienie dekoracyjne są uniwersalne i odporne na zużycie, co czyni je idealnym wyborem do wielu projektów w Twoim ogrodzie. Od podjazdów i ścieżek po obrzeża i grządki, niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wygląd swojego ogrodu, czy też odnowić podjazd. Szeroki wybór kruszyw dekoracyjnych, żwiru i otoczaków ogrodowych, które pasują do każdego budżetu i projektu, niezależnie od jego wielkości.

Zmień wygląd swojego ogrodu dzięki różnorodnym kamykom ogrodowym i kostce brukowej. Otoczaki i kamienie są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu mogą stanowić dekoracyjny kontrast wokół wodotrysków, oczek wodnych i roślin, dopasowując się do Twojego stylu.

Żwir ogrodowy jest dostępny w różnych teksturach zapewniających doskonały drenaż, co czyni go wszechstronnym wyborem dla obszarów zewnętrznych. Idealny na podjazdy i chodniki z szeroką gamę kolorów od naturalnego żwiru groszkowego do dekoracyjnego żwiru białego. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się żwiru, zaleca się użycie porowatych kostek, które mają szczeliny w kształcie plastra miodu, co ułatwia instalację i konserwację.

Zrębki kamienne i łupkowe są świetną alternatywą dla żwiru, oferując bardziej płaskie tekstury do wykończenia roślin doniczkowych i obwódek. Stylowe i praktyczne, okruchy kamienne mogą pomóc w tłumieniu i kontroli wzrostu chwastów, gdy są stosowane z tkaniną i membraną do kształtowania krajobrazu.

Łatwe do układania i niewymagające konserwacji, nasze kamienie zewnętrzne są bezproblemową opcją bez konieczności konserwacji typowej dla trawy ogrodowej lub płyt chodnikowych. Dzięki dostępności dużych worków jumbo można znaleźć ilości odpowiadające Państwa potrzebom, bez względu na wielkość projektu krajobrazowego.

Mieszanka kruszywa ogrodowego charakteryzuje się wyjątkową mieszanką kolorów. Jak sama nazwa wskazuje, w wielu kamieniach użytych w tym asortymencie można znaleźć odrobinę lekkiej miętowej zieleni, jednak odcień ten jest subtelny i doskonale zrównoważony przez inne kolory naturalnie obecne w wysokiej jakości materiałach użytych do produkcji kamyków. Różne odcienie złota, kremu, kości słoniowej i brązu wprowadzają do mieszanki ziemiste odcienie, a wybrane kamienie różnią się fakturą, aby zapewnić jak najwięcej wizualnych atrakcji. Używana jest do tworzenia utwardzonych ścieżek, ładnie kontrastuje z kolorem trawników. Zielony kolor trawy uwydatnia miętowe odcienie kruszonego kamienia, dając piękny efekt. Mieszanka kruszywa może być również wykorzystywana do tworzenia mozaiki i jest doskonałą alternatywą dla ściółki do izolacji krzewów i roślin. Jest niedrogim wyborem dla każdego projektu i jest dostępna w korzystnej cenie, sprzedawana w workach tonowych.

Zobacz kruszywa ogrodowe od Jadar: https://jadar.pl/produkty/kruszywa-ogrodowe.html